Kaymakam Gündoğdu’dan, Kırıkkaleli Hayırseverlere Teşekkür Plaketi

Merkezi Ankara’da bulunan Başkanlığını Aytekin Araç’ın yaptığı Kırıkkaleliler Eğitim ve Kültür Vakfı sosyal sorumluluk projelerine yenilerini eklemeye devam ediyor.

Vakfın çalışması hemşerileri tarafından beğeni toplayıp büyük destek gördü. Bu kapsamda Delice Kaymakamı Mehmet Gündoğdu, Üzüm Üreticileri Birliğinin Bağ Fidesi Üretim Tesisine yapmış olduğu katkılar nedeniyle Kırıkkale Eğitim Kültür Vakfı Yönetim Kurulu adına Başkan Aytekin Araç ve Vakıf Yönetim Kurulu Üyesi Ali Taşkıran’a bir teşekkür plaketi takdim etti.

kirikkaleliler-12.jpeg

ÜST DÜZEY KATILIM

Delice Kaymakamı Mehmet Gündoğdu’ya yapılan ziyarette Delice İlçe Tarım ve Orman Müdürü Alican Yorulmaz’a, Aytekin Araç’ın Yönetim Kurulu Üyesi olduğu Üzüm Üreticileri Birliğince yetiştirilen bağ fidelerinden hediye olarak takdim etti. Ziyarete Vakıf Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Aydınoğlu, Av. Ömer Tünel, Vakıf gönüllüleri Nurcihan Özyön Boztürk ve eşi Bertan Boztürk katıldı.

kirikkaleliler-11.jpeg

PLAKET TAKDİM ETTİLER

Delice Kaymakamı Mehmet Gündoğdu, Üzüm Üreticileri Birliği’nin Bağ Fidesi Üretim Tesisine yapmış olduğu katkılar nedeniyle MODALİFE Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tonga, OTONOMİ ve MASFED (Motorlu Araç Satıcıları Federasyonu) Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Erkoç, AVAS METAL AŞ ve ANKARA BRONZ Metal AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Engin Kadıoğlu ve Kardeşi Çağlar Kadıoğlu, SEÇKİN POMPA AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Seçkin’e plaket takdim etti. Ayrıca ziyaretlerde Delice Kaymakamı Mehmet Gündoğdu, Delice İlçe Tarım ve Orman Müdürü Alican Yorulmaz, Üzüm Üreticileri Birliği tarafından bu yıl yetiştirilen Bağ Fidelerinden ziyaretlere hediye olarak takdim etti.

kirikkaleliler-13.jpeg

GÜNDOĞDU: EMEĞİ GEÇENLERE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

Delice Kaymakamı Mehmet Gündoğdu ziyarette yaptığı kısa konuşmada şu ifadelere yer verdi, “Kırıkkale Valiliğimizin öncülüğünde başlayan çalışmalarımıza Ankara’da yaşayan Kırıkkaleli hemşehrilerimizin destek olması için mücadele eden Kırıkkaleliler Vakfı Başkanı Aytekin Araç beye ve Yönetim Kuruluna, desteklerini esirgemeyen işadamlarımıza ve emeği geçenlere ilçemiz adına teşekkür ediyoruz” dedi.

Kaynak: Kaymakam Gündoğdu’dan, Kırıkkaleli hayırseverlere teşekkür plaketi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir